2013. máj 26.

Félix fürdői terepfutó versenyen voltunk

írta: Futó Daru S.E.

217343 10200753790920854 999191915 n

Képen balról jobbra Rácz Krisztián, Futó Gergely, Felföldi Vivien, Lévai István,Keller Péter, Molnár Zoltán látható.

A Nagyvárad mellet található Félix Fürdő erdőben első ízben került megszervezésre egy nemzetközi szintű erdei terepfutó verseny, ahol több távból is lehetett válogatni.  20 km egyéni, 20 km 2 - es és 4 fős váltó, 10 km egyéni, 5 km egyéni, 1 km gyerekfutás. A verseny útvonala egy 5 km-s  jól kijelölt erdei utakból és ösvényekből álló körpályán haladt. Aki szeret a természetben, erdei utakon, ösvényeken futni, akkor annak itt  volt a helye, mert itt minden adott volt egy jó terepfutáshoz.

baile felix trailrace 2013 0183Mi is nagyon jól éreztük magunkat, jól ment mindenkinek a futás, megigézett minket a táj szépsége, tetszett a változatos terep.  Fel-le, kanyargós, zúzós, csúszós, mászós, patakos, avaros-, kavicsos- földutas … – volt benne minden, minden ami a terepfutás szépségét megmutatja.