2015. feb 24.

Kilométert gyűjtöttünk Püspökladányban

írta: Futó Daru S.E.

A Run Yours Truly esemény keretében a Futó Daru S.E. szervezésében Püspökladányban is lehetett teljesíteni a Run Yours Truly-t, február 22-én a farkasszigeti arborétum és a radarállomás közötti aszfaltúton. Az időjárás kegyes volt hozzánk, a beígért egész napos eső helyett kellemes időben tudtuk teljesíteni a tervezett távokat. Külön öröm volt számunkra, hogy több futótársat a családja is elkísért az eseményre, akik biztattak, szurkoltak, fotóztak minket, ezáltal igazi verseny hangulatot teremtettek a futóknak. Külön köszönetünket fejezzük ki Csiha Imre az ERTI állomásigazgatója részére a helyszín biztosításáért illetve Molnár Zolinak a saját készítésű érmek felajánlásáért.

11006043 414925002008181 1207610825 n

Eredmények:

• A januári futáshoz képest nagyobb számú mezőny gyűlt össze Püspökladányban ( 34 fő )
  • A januári-februári összesített alapján kilométer gyűjtésben kilencedik helyen, résztvevők számában hetedik helyen végzett az országos rangsorban Püspökladány                                                 ( http://www.futas.net/yourstruly/hungary-yourstruly-futohelyek-2015.php)
  • Keller Elek futótársunk  a 2015. évi eredmények összesített rangsorában az előkelő 5. helyen végzett az 50 km-es kategóriában.  http://www.futas.net/yourstruly/run-yourstruly2015.php

10917675 414925008674847 315438399 n

Résztvevők, teljesítmények ( 2015. február 22. ):
46 km-t teljesítette: Keller Elek, 36 km-t teljesített Papp Zsoltné,

Yours Truly Half-ot ( 25 km ) teljesítők: Rácz Krisztián,

Egyéb távot teljesítők: Szilágyi Sándor 3km, Keserű Attila 3km, Aradvári László 3km, Szabó Dóra 10km, Dr. Szentpéteri Dia 10,5km, Szentpéteri Bianka 10,5km, Vass Bálint 5km, Szököcs Vince 6,5km, Kovács Ferenc 20km, Papp János Bence 5km, Danyi Péter 10km, Nánássy Mónika 10km, Keller Péter 24km, Csomós Zsolt 10km, Csomósné Rácz Erika 5km, Csomós Bettina 5km, Lévai István 8,5km, Sinkó Éva 5km, Schmidt János 15km, Rácz Lajos 10km, Jakab Gergő 10km, Futó Gergely 10km, Egri Szilvia 5km, Fekete Márton 5km, Csató Ferenc 10km, Molnár Zoltán 21km, Zséder Zsolt 20km, Keller Tamás 7km, Fias Judit 7km,