2014. feb 19.

A Balboa kört teljesítette Futó Gergely

írta: Futó Daru S.E.

Nem az számít, mekkorát tudsz ütni, hanem hogy milyen keményen állod az ütéseket, miközben csak mész előre" (Rocky)

1947631 10202547947613650 1305367007 nÖltözz be Rocky Balboának és fusd le Balboa kört!

2014 február 15-én közösségi futást rendeztek Classic Balboa néven. Miért Classic? Mert az immáron klasszikussá vált ruházatban futják a kört. Tehát: fekete sapka, szürke melegítő alsó és felső ( a felső lehetőleg kapucnis) és fekete kesztyű. A cipő bármilyen lehet.

1624266 10202547948893682 146685528 nGergő és Kokó

Futó Daru S.E.-t Futó Gergely képviselte a Classic Balboa futáson. Gergő 2:08:00-ás idővel ért célba a 19,4 km-es távon, megküzdve a nagy sárral és egy nem várt hasfájással, de ettől függetlenül nagyon jól érezte magát. Véleménye szerint nagyon szuper közösségi rendezvény volt. A versenyen nem az eredmény volt a fontos. A szervezők hivatalos rangsort nem is közöltek, a verseny honlapján található adatok alapján kb. 420 futó vett részt, melyből Gergő kb. 40-50. helyen ért célba. Gratulálunk Gergő!